Berkay ile Ece Erken arasındaki iddialar ortalığı karıştırdı!

Berkay ve Ece Erken'in yakınlaşma iddialarına yanıtlar peş peşe geldi...

berkay-ece-erken

Şarkıcı Berkay Şahin geçtiğimiz gece arkadaşı Murat Karabova’nın doğum günü partisine katıldı. Berkay, katıldığı partide Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programının sunucusu Ece Erken ile birlikte samimi tavırlar sergilediği ve kameralara samimi pozlar verdikleri iddia edildi.

İddialar üzerine Murat Karabova açıklamalarda bulundu. Ece Erken ise bu açıklamaları sosyal medya hesaplarında paylaştı. Murat karabova geçtiğimiz gün gerçekleştirdiği doğum günü partisine katılan arkadaşlarına ve dostlarına teşekkür ederken yakın arkadaşlarım Berkay Şahin ve Ece Erken’in altını çizerek bir çok arkadaşım ile eğlendim ifadelerini kullandı. Ece Erken ve Berkay Şahin arasında geçen iddialar hakkında ise asılsız dedikodular diyerek hepsinin birere hayal ürünü olduğunu söyledi. Parti boyunca eğlencenin hat safada olduğunu belirten Karabova, Berkay Şahin’in eğlenceyi tadında bırakarak organizasyondan erken saatlerde ayrıldığını belirtti. Düzenlenen organizasyon neticesinde bir çok ünlü isim yan yana gelip eğlenirken ünlü sunucu Ece Erken’in ise Murat Karabova’nın özel aracıyla evine bırakıldığının notunu düştü.

Ece Erken’in yaptığı açıklama paylaşımının ardından Berkay Şahin’in eşi Özlem Ada Şahin’de sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak eşi Berkay Şahin’e destek oldu. Özlem Ada Şahin ise birde şimdi Ece Erken iftiraları ortaya çıktı diyerek kendilerini rahat bırakmadıklarını söyledi. Şahin sözlerine varsa kanıtınız bir görüntünüz ortaya çıkartın diyerek devam etti. Özlem Ada, bizi rahat bırakın biz bu şekilde huzurlu ve mutluyuz dedi ve açıklamalarının altına not düşerek sizi mutlu etmeyeceğiz, sizin bu hallerinize sadece gülüp geçiyorum dedi.