Magazin

Berkay Hardal’dan jet hızında nikah!

Önceki hafta aile arasında gerçekleşen sade bir törenle nişanlanan oyuncu çift Berkay Hardal ve Dilan Telkök bugün nikah masasına oturdu. İkilinin ani bir kararla evlenmesi herkesi şaşırttı. Evlendirme dairesinde gelerek evlenen çiftin fotoğrafları sosyal medyadan paylaşıldı. Çiçeği burnunda gelin Dilan Telkök de eşi Berkay Hardal ile olan fotoğrafını Instagram’ın hikaye bölümünden yayınlandı. Çift, fotoğrafta gelin arabasının yanında gelinlikleri ve damatlıkları ile görülüyor.

4 AYDA NİKAH MASASINA OTURDULAR


Geçtiğimiz yıl final yapan Aslı Enver ve Özcan Deniz’in başrolünde yer aldığı İstanbullu Gelin dizisi ile oyunculuğa adım atan 23 yaşındaki oyuncu Berkay Hardal, dizinin setinde tanıştığı kendisi gibi oyuncu olan Hira Koyuncuoğlu ile aşk yaşamaya başlamıştı. 2 yıl birlikteliğin ardından yakın zamanda ayrılan çiftten Berkay Hardal, ayrılığın hemen ardından kendisinden 1 yaş büyük oyuncu Dilan Telkök ile aşk yaşamaya başlamıştı. 4 ay önce ilişki yaşamaya başlayan genç oyuncular ilk kez el ele görüntülendikleri zaman yaz tatilleri sırasında arkadaş ortamında tanıştıklarını anlatmıştı. Mutlulukları yüzlerinden okunan çiftin bu kadar erken evlenmesini ise kimse beklemiyordu.

Berkay Hardal’ın Hira Koyuncuoğlu ile 2 yıllık ilişkisi sırasında son zamanlara kadar sosyal medyada romantik paylaşımlar yapmasının hemen ardından Dilan Telkök ile ilişki yaşaması ilk günlerde birçok sosyal medya kullanıcısı tarafından eleştirilmişti. Berkay Hardal ve Dilan Telkök’ün sürpriz bir kararla dünyaevine girmesine hayranlarının tepkisi ise merak konusu oldu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu