Berk Oktay’ın eski eşi Merve Şarapçıoğlu’ndan Celil Nalçakan’a ilan-ı aşk!

Berk Oktay, geçtiğimiz aylarda boşandığı eşi Merve Şarapçıoğlu, sosyal medyadan Celil Nalçakan ile birlikte olduğunu ima etti...

Takip Et:

Berk Oktay’ın mahrem görüntülerini sosyal medyada yaymakla suçlanan ve 6 ila 8 yıl arası hapis cezasıyla yargılanan Merve Şarapçıoğlu, Instagram’daki paylaşımlarıyla kafaları karıştırdı.

Merve Şarapçıoğlu, Instagram’ın hikaye kısmında takipçileri ile birlikte soru cevap etkinliği yaptı. Şarapçıoğlu, “Kalbin dolu mu?” sorusuna “Evet” yanıtını verdi, aşk dolu paylaşımlarına da oyuncu Celil Nalçakan’ı etiketledi. Ancak takipçilerinin “Gündeme gelmek için Celil Nalçakan’ı kullanıyorsun” yorumları üzerine paylaşımlarını 20 dakika sonra sildi. Merve Şarapçıoğlu’nun, kendisinden 10 yaş büyük oyuncu Celil Nalçakan’a olan aşkının karşılıklı olup olmadığı bilinmiyor.

Merve Şarapçıoğlu ve Berk Oktay’ın 2 yıl devam eden boşanma davası geçtiğimiz şubat ayında sonuçlandı. Ancak boşanma kararı henüz nüfusa işlenmedi. Şarapçıoğlu da bu yüzden “Bir daha evlenmeyi düşünüyor musun?” diye soran takipçisine “Durun daha boşanma kararı kesinleşmedi” yanıtını verdi.