Medya

Berk Oktay, Savaşçı dizisi yüzünden yakında paylaşım yapamayacak!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Fox TV’de yayınlanan Savaşçı dizisinin sonucuyla ilgili olarak net bir gidişat ortaya konulamıyor. Bu sezon 3 yeni kısım ekrana gelince, dizinin takipçileri coşmuştu. Ancak bu 3 kısmın, geçtiğimiz sezon çekilen stoktaki 3 kısım olduğu öğreniliyordu. Bu vakit içerisinde dizinin çekimlerinin başlayacağı umuluyordu.

Çünkü, izleyiciler Eylül sezonunda ısrarla Savaşçı dizisiyle alakalı sosyal medyadan çoğu zaman sual yöneltmeye başladılar.

Gelen bir haber evvel izleyici tarafından büyük müjdeyle karşılandı. Berk Oktay ile dizinin yapım şirketi Limon Film’in uyuşma sağladığı, Murat Serezli ve Sarp Levendoğlu ile de görüşmelerin devam ettiği biçiminde bir açıklama yapıldı.

Dolayısıyla izleyiciler de gidişatın kısa müddette netleşip dizinin yine ekrana geleceğini düşündü. Ancak bu vakit zarfında ne diziden bir haber alınamadı! Üstelik Berk Oktay’ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar da çekimlerin başlamadığının göstergesi.
Son yaptığı paylaşımla da İstanbul’da olduğu anlaşıldı. Dizinin çekimlerinin Eskişehir’de yapıldığı gözönüne alınınca bu mevzuda bir gelişmenin olmadığı da anlaşılıyor.

Zati Fox TV, Pazar akşamına şimdiden Öğretmen dizisini koydu dahi! Dolayısıyla Savaşçı ile alakalı umutlar tükeniyor.

Bu arada Berk Oktay’ın hayranları da sosyal medyada ne paylaşırsa paylaşsın ona tek sordukları sual Savaşçı dizisi oluyor. çoğu zaman hayranı aralıksız dizinin sonucunu sorup duruyor ama Berk Oktay da cevap veremiyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu