Yaşam

Bergüzar Korel’in istediği olmadı!

Yıllar önce yayınlanan ‘Binbir Gece’ isimli dizide başrol oynayan Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’in dizideki aşkı gerçek olmuştu. İki ünlü oyuncu 2009 yılında düzenlenen görkemli bir törenle hayatını birleştirmişti. Ünlü çift, 2010 yılının Şubat ayında oğulları Ali’yi kucaklarına almıştı. 10 yıldır sürdürdükleri evlilikleriyle magazin dünyasının gözde çiftleri arasında gösterilen Bergüzar Korel ve Halit Ergenç ikinci çocuklarını dünyaya gelmesi için gün sayıyor. Hamileliğinde 5’inci ayın içinde olan güzel oyuncunun bebeğinin cinsiyeti belli oldu. Korel ve Ergenç’in ikinci bebekleri de erkek olacak.

KIZ BEBEK İSTİYORDU

Bergüzar Korel’in hamileliği ilk olarak menajeri Ayşe Barım’ın doğum günü kutlamasında anlaşılmıştı. Gazetecilerin kendisini çekmesiyle panik olan Korel, karnını çantasıyla kapatmaya çalışmıştı. Daha sonra hamile olduğunu açıklayan güzel oyuncu, her şeyin yolunda gittiğini ve normal bir hamilelik yaşadığını söylemişti. Oğlu Ali’den sonra bir de kız bebek istediğini ifade eden oyuncunun istediği olmadı. Fakat hem Bergüzar Korel’in hem de Halit Ergenç’in bebeğin cinsiyetinin erkek olduğunu öğrenince çok sevindi.

Geçtiğimiz sezon dizi oyunculuğuna ara verdiğini açıklayıp, yıllar sonra tiyatro sahnesine dönen Bergüzar Korel, ‘Kızlar ve Oğlanlar’ isimli oyunla hayranlarının karşısına çıkıyordu. Bu sezonda da tiyatro sahnesinde olması beklenen oyuncu, talihsiz bir durumla karşılaştığını sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Oyunun ilk provasında rahatsızlanan Bergüzar Korel, hemen hastaneye yetiştirilmişti. Riskli bir durum olduğunu gözlemeleyen Korel’in doktoru, ünlü oyuncunun hamileliği boyunca sahneye çıkmasını yasakladı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu