Bergüzar Korel’in bebeği göründü!

9 yaşında Ali isminde bir oğlu olan Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çifti, ikinci bebeklerini bekliyor. Güzel oyuncunun belirginleşen karnı dikkat çekti...

0

‘Binbir Gece’ dizisinde tanıştıktan bir süre sonra aşk yaşamaya başlayan Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çifti 2009 yılında evlenmiş ve bir yıl sonra oğulları Ali’yi kucaklarına almıştı. 3 aylık hamile olan ünlü oyuncu, “Her şey çok şükür yolunda. Haberlerden de okuduğunuz gibi ikinci çocuğumuzu bekliyoruz. Çok güzel, çok özel bir duygu.Allah herkese bu özel duyguyu yaşamayı nasip etsin inşallah” sözleriyle hamileliği doğrulamıştı.

“HİÇBİR ŞEY BİLMİYORUZ!”

9 yıl aradan sonra yeniden anne olma heyecanını yaşayan Korel, önceki gün arkadaşları ile Nişantaşı sokaklarındaydı. Kendisi gibi oyuncu olan Beyza Şekerci ile de bir araya gelen Korel, magazin muhabirleriyle ayaküstü sohbet etti. Hayatının en güzel dönemlerinden birinde olduğunu söyleyen ünlü oyuncu, “Her kadın gibi ilk aylarım ve daha hiçbir şey bilmiyoruz.” açıklamasında bulundu. Oyuncu çiftin bebeklerinin cinsiyetini doğuma kadar öğrenmek istemedikleri iddia edilmişti.

Hamile olduğu duyulduğundan beri bol kıyafetler tercih ettiği görülen Bergüzar Korel, bu kez mavi bir tulum giymişti. Oyuncunun belirginleşen karnının tulumun üzerinden de belli olduğu görüldü.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here