Magazin

Bergüzar Korel’den samimi açıklamalar! “İnsan biraz kaygılanıyor!”

Geçtiğimiz sezon dizilere ara verdiği açıklamasında bulunan ve ‘Kızlar ve Oğlanlar’ isimli tek kişilik tiyatro oyunu ile sevenlerinin karşısına çıkan Bergüzar Korel ve Halit Ergenç şu sıralarda yeniden anne-baba olma heyecanı yaşıyor. 9 yaşında Ali isminde bir çocukları olan çiftten Bergüzar Korel, önceki gün hamileliği hakkında konuştu.

KIZ BEBEK İSTİYOR

“Güzel bir duygu çok başındayız daha inşallah güzel ve sağlıklı geçer, tüm anneler gibi benim de dileğim bu.” diyen güzel oyuncu, “Sağlık olması yeterli bir oğlumuz var bir de kız çocuğu duygusunu tatsam ne güzel olur. Cinsiyeti öğrenmeme gibi bir şey yok her kadın gibi bende ilk zamanlarımı geçiriyorum ayrıcalıklı bir durum yok” sözleriyle kız bebek istediğini ifade etti.

“YILLARDIR ÇOK İSTİYORDUK”

Türkiye’de doğum yapacağını söyleyen Korel, “Her normal aile gibi biz de öğrendik ve çok mutlu olduk, çok istiyorduk yıllardır. Araya giren 9 yıl sonra insan biraz kaygılanıyor. Tek dileğim sağlıklı olması. Ali’den saklamadık ama sağlığının ve her şeyin iyi gittiğini öğrendikten sonra onunla da paylaştık onun psikolojisi için” dedi.

 

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu