Bergüzar Korel’den ‘evde sıkıldık’ diyenlere yanıt!

Bergüzar Korel, sosyal medyadan bir paylaşım yaparak hem de evde kalma çağrısında bulundu hem de sağlık çalışanlarına minnetini belirtti...

Takip Et:

Çin‘in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve neredeyse tüm dünyaya yayılan koronavirüs, Türkiye‘de 4 kişinin hayatını kaybetmesine sebep oldu. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, dün akşam Türkiye‘deki vaka sayısının 359’a çıktığını açıkladı. Koronavirüs‘ün Türkiye‘de yayılmaya başladığı ilk günlerden bu yana yetkililer halka zorunlu olmadıkça evden çıkmamalarını öneriyor. Birçok ünlü isim de sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla hayranlarını evde kalmaları konusunda uyarıyor.

Geçtiğimiz haftalarda ikinci oğlu Han‘ı dünyaya getiren Bergüzar Korel, sosyal medyadan ‘evinizde kalın’ çağrısında bulunurken, aynı zamanda evde sıkıldığını söyleyenlere de yanıt verdi. İşte ünlü oyuncunun o paylaşımı:

“Evde sıkıldım diye bir şey yok… Şu an hastanede çalışan tüm sağlık görevlilerini, doktorları düşünün. Hepsi akşam eve giderken acaba sevdiklerimize virüs bulaştırır mıyız diye korkmuyorlar mı? Senin sıkıldığın şey ise onlar için bir lüks. Kendini değil başkalarını düşün!”