Kültür ve Sanat

Bergüzar Korel, tiyatroyu bırakmak zorunda kaldı!

Ekranların aranan yüzlerinden Bergüzar Korel, ‘Binbir Gece’ dizisinde tanışıp aşk yaşamaya başladığı kendisi gibi oyuncu olan Halit Ergenç ile 2009 yılında nikah masasına nikah masasına oturmuştu. Oyuncu çift, evliliklerinin ilk yılında oğulları Ali’yi kucaklarına almıştı. Uzun yıllardır mutlu bir evlilik sürdüren ikili, şu sıralarda ikinci çocuk heyecanı yaşıyor.

PROVALAR SIRASINDA RAHATSIZLANDI

4 aylık hamile olan güzel oyuncu Bergüzar Korel, ilk olarak menajeri Ayşe Barım’ın doğum günü partisinden çıkarken göbeğini saklamasıyla hamile olduğunun sinyali vermişti. Kısa süre sonra Korel’in bebek beklediği haberi duyulmuştu. Hamileliği sürecinde çalışmaya devam etmek isteyen Bergüzar Korel, üzücü bir olay yaşadı. Yıllar sonra döndüğü tiyatro sahnesinde tek kişilik oyunu ‘Kızlar ve Oğlanlar’ı sahneleyen ünlü oyuncu, oyunun ilk provasında hamileliği sebebiyle sağlık sorunu yaşadı. Doktoru tarafından kontrolleri sağlanan Korel, hamileliği sürecinde sahnede olamayacağını duyurdu. Bergüzar Korel, geçtiğimiz sezon sahnelenmeye başlayan oyuna ilgi gösteren hayranlarına teşekkürlerini iletti. Tiyatroyu çok önemsediği bilinen ve eşi Halit Ergenç ile yer aldığı Vatanım Sensin dizisinin final yapmasından sonra setlere ara verip tamamen sahneye odaklanan oyuncunun bu duruma çok üzüldüğü öğrenildi.

Yaşadığı sağlık problemi sonrası kendisi ve bebeğinin iyi olduğunu bildiren Korel, daha önce magazin muhabirlerine yaptığı açıklamada hamileliğinin güzel gittiğini ve yıllar sonra yeniden anne olacağı için mutlu olduğunu söylemişti. Güzel oyuncu, kız bebek istediğini de sözlerine eklemişti. Korel’in eşi Halit Ergenç ise ikinci çocuğu için çok heyecanlı olduğunu ifade etmişti.

 

Etiketler

Mine Yağız

1994 Konya doğumlu Mine Yağız, Sakarya Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi Görsel İletişim Bölümü mezunudur. Magazin sektöründe 2 yıldır editörlük yapmakta olup, 1 yıldır Magazinn.com ekibinde yer almaktadır. İletişim: mineyagiz@magazinn.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı