Bergüzar Korel suskunluğunu bozdu!

Bergüzar Korel, bir süredir magazin gündeminden düşmeyen ablası Zeynep Korel'in sözleri hakkında ilk kez yorum yaparak saygı duyduğunu söyledi...

Takip Et:

Binbir Gece dizisinde beraber başrol olduğu Halit Ergenç ile 2009 yılında evlenen Bergüzar Korel, 2010 yılında oğlu Ali’yi dünyaya getirmişti. Şu sıralar ikinci oğluna 5 aylık hamile olan güzel oyuncu, ablası Zeynep Korel’in yaptığı açıklamalarla zor günler yaşamıştı. Zeynep Korel her gün yeni bir açıklamaya imza atınca Bergüzar Korel de çareyi ablasına uzaklaştırma ve konuşmama yasağı aldırmakta bulmuştu. Sürekli olarak magazin programlarına açıklamalarda bulunan Zeynep Korel, bu sayede açıklamalarına son vermişti.

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çifti önceki gün Nişantaşı’ndaydı. Hamileliğinin 5’inci ayında olan güzel oyuncu, eşi ile birlikte doktor kontrolüne geldi. Muayene çıkışı magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Korel, ablası Zeynep Korel’in açıklamalarına da yorum yaptı. Amerika’da temizlikçilik ve köpek bakıcılığı yapan ablası hakkında konuşan Bergüzar Korel, “Kararlarına ve hayatına saygı duyuyorum.” demekle yetindi. Ablası hakkında daha fazla konuşmak istemeyen ünlü oyuncu, hamileliğinin sorunsuz devam ettiğini ifade etti.

Bebeğinin cinsiyetini öğrenmeden önce kız çocuk istediğini söyleyen Bergüzar Korel, ikinci çocuğunun da erkek olacağını öğrendikten sonra da büyük sevinç yaşamıştı. Birkaç ay sonra ikinci bebeğini dünyaya getirecek olan Bergüzar Korel, çalışmayı çok istese de doktorundan izin çıkmamıştı. Kızlar ve Oğlanlar isimli tek kişilik oyununun ilk provasında rahatsızlanan ünlü oyuncu, apar topar doktoruna gitmişti. Doktorunun hamileliği boyunca çalışmasını yasaklaması üzerine bu durumu sosyal medyadan duyuran Korel, oyuna bilet alarak yoğun ilgi gösteren hayranlarından özür dilemişti.