Medya

Bergüzar Korel öyle oynadı ki, Şükran Ovalı kendine gelemedi!

TelevizyonGazetesi.com /Ayrıntı – Bergüzar Korel ve Şükran Ovalı, oyun sonrası beraber kameralar tarafından görüntülendi. Korel’in Kızlar ve Oğlanlar adlı oyunu yine sahnelemesine en çok da Şükran Ovalı coştu.

Dostunu bu anlamlı günde yalnız bırakmayan Şükran Ovalı, çıkışta bayağı yoğun duygular içindeydi. “Çok hoş bir oyundu. Dostumla tekrar şeref duydum, o kadar iyi oynuyor ki” diyen Şükran Ovalı, çıkışta hala oyunun tesirinde olduğunu ifade etti.
Neticede kapalı alana giren, ki her türlü tedbir alınmış durumda. Gerçekten çok tehlikesiz. Asıl bir tiyatro seyircisi ile karşı karşıyayız. İnsanlar normal zamana göre daha korkaklar, haklı olarak” dedi.

Herkes gibi kendisinin de temkinler aldığını belirten Bergüzar Korel hakkında Şükran Ovalı değişik bir ayrıntı verdi. Ovalı, “Bergüzar çocukluğundan beri önlemli. Koronaya hep hazırlıklı yaşadı zati. Pakliği olsun, derli toplu. Çok önlemliydi herkes” ifadesini kullandı.

Oyunda beğendiği birilerinin yanında olmasının ehemmiyetli olduğuna değinen Bergüzar Korel, dostu Şükran Ovalı’nın kendisine efor verdiğine değindi.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu