Bergüzar Korel kısa saçı sevdi!

Oyuncu Bergüzar Korel, geçtiğimiz yıl kestirdiği saçlarını da daha da kısalttı...

Takip Et:

Hamileliğinin 4. ayını geride bırakan Bergüzar Korel, eşi Halit Ergenç ile başrol oynadığı Vatanım Sensin isimli dizinin ekranlara veda etmesinin ardından radikal bir karar alarak saçlarını kısacık kestirmişti. Yıldızının parladığı ilk günlerden itibaren uzun, siyah saçları ile özdeşleşen güzel oyuncunun yeni hali hayranlarını şaşırtmıştı. Korel’in uzun saçlarına alışkın olan sevenleri oyuncunun yeni imajına alışamamıştı. Her zaman doğal halleri ile kameralara yansıyan Korel, yeni saçlarıyla salaş tarzını tamamlamıştı.

Geçtiğimiz haftalarda hamile olduğunu açıklamayan Bergüzar Korel ve eşi Halit Ergenç, önceki gün bir alışveriş merkezinde objektiflere yansımıştı. El ele mağaza gezen iki ünlü oyuncudan Bergüzar Korel’in daha da kısalan saçları dikkat çekti.

HAMİLELİĞİ SÜRESİNCE ÇALIŞAMAYACAK

Öte yandan 9 yıl sonra ikinci kez hamile olan Bergüzar Korel, bir kez daha anne olma heyecanı yaşarken aynı zamanda da mesleğine devam etmek istiyordu. Önceki yıl dizi oyunculuğu ve setlere ara verdiğini söyleyen Korel, yıllar sonra ‘Kızlar ve Oğlanlar’ isimli tiyatro oyunuyla sahnelere dönmüştü. Bu yıl tekrar tiyatro sahnesine dönen ünlü oyuncu, sezonun ilk provasında rahatsızlandı. Korel, hamileliği için sorun olacağı için doktorunun çalışmayı yasakladığını söyledi. Oyuncu, bir süre hayranlarından uzak kalacak.

Provalar sırasında rahatsızlanmasıyla sevenlerini korkutan Bergüzar Korel, bebeğinin ve kendisini sağlık durumunun iyi olduğunu söyleyerek hayranlarının yüreğine su serpmişti. Korel, bebeğinin cinsiyetini henüz açıklamazken, kız bebek istediğini belirtmişti.