Magazin

Bergüzar Korel isyan etti: “Yaptığınız çok ayıp!”

Mart ayında ikinci oğlu Han’ı dünyaya getiren Bergüzar Korel, Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile ününden faydalanmak isteyen firmalara ağır bir mesaj yolladı. Pandemi nedeniyle alışverişini internetten yapmak durumunda kalan oyuncu, firmaların yanında hediyeler gönderdiğini ve yanında da sosyal medyada paylaşım yapması için ricada bulunduğunu ifade etti. Korel tepkisini Instagram hesabından şu satırlarla gösterdi:

“Bu virüs süresince tüm alışverişlerimizi mecburen internetten yapmak zorunda kaldım özellikle çocuklarım için olanları… ve yeri geldi ismimi değiştirerek alışveriş yapmak zorunda kaldım. Çünkü isteğim dışında siparişimin yanında hediye yollayıp bir zahmet paylaşın demek çok çok ayıp! İnsana kendisini borçlu hissettiriyorsunuz, ben zaten içime sinen, sevdiğim, emek verilen her şeye kendimce destek olmaya çalışıyorum ama bu emrivakiniz çok kaba!

Ben sizden paramın karşılığı bir hizmet alıyorum daha da fazlasını istemiyorum, hediye göndermek istiyorsanız çok teşekkür ederim ama bu paylaşım beklentisiyle yaptığınızda o kadar itici duruyor ki sonrasında sizden alışveriş yapma yolunu da kesiyorsunuz.Sayfanızı etiketlememi isteyen notlarınız, gönderdiğiniz hediyenin tüm değerini bir anda düşürüyor. Bilin istedim!”

İlgili Haberler

Başa dön tuşu