Bergüzar Korel çıkan haberleri doğruladı!

3 aylık hamile olan oyuncu Bergüzar Korel, önceki gün bir alış veriş merkezindeydi. Hamileliği hakkında çıkan haberin sorulması üzerine güzel oyuncu, "Haberlerden de okuduğunuz gibi ikinci çocuğumuzu bekliyoruz.." açıklamasında bulundu.

0

‘Binbir Gece’ isimli dizinin setinde tanışan Bergüzar Korel ve Halit ergenç çifti, 2009 yılında dünyaevine girmişti. 9 yaşlarında Ali isimli bir oğulları olan çift, Korel’in yeniden hamile olduğu yönünde çıkan haberler ile magazin gündemine geliyordu.

“ÇOK ÖZEL BİR DUYGU”

Hamileliğinde üçüncü ayını geride bırakan ve sürekli olarak bol kıyafetler giyerek karnını saklamaya çalışan Bergüzar Korel, hamile olduğunu doğruladı. Önceki gün geldiği AVM’de basın mensupları ile ayaküstü sohbet eden güzel oyuncu, ısrarla gelen hamilelik soruları üzerine  “Her şey çok şükür yolunda. Haberlerden de okuduğunuz gibi ikinci çocuğumuzu bekliyoruz. Çok güzel, çok özel bir duygu.Allah herkese bu özel duyguyu yaşamayı nasip etsin inşallah” yanıtını verdi.

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç çiftinin ikinci çocuklarının cinsiyetini doğuma kadar öğrenmek istemediği iddia edilmişti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here