Magazin

Berfu zayıfladı, Eser alay konusu oldu!

Bu yıl 8’incisi düzenlenen Ayaklı Gazete Ödül Töreni’ne geçtiğimiz günlerde düzenlendi. İş ve sanat camiasından birçok ismin bulunduğu törene katılanlar arasında Eser ve Berfu Yenenler çifti de vardı. Kırmızı halıda el ele boy gösteren ünlü çiftten Berfu Yenenler, ekim ayında oğlu Kuzey’i dünyaya getirmesine rağmen fit halleriyle dikkat çekti.

KİLO VERME SIRASI ESER’DE!

Siyah mini elbisesini aynı renkte çizmelerle tamamlayan Yenenler, hamilelik sürecinde aldığı kiloları 3 ay gibi kısa bir sürede verdiğini gözler önüne serdi. Hamilelik sürecinde de yediğine içtiğine dikkat ettiği bilinen ünlü modelin verdiği kiloları fark edenler Eser Yenenler’e takılmadan edemedi. Tanındığı günden itibaren fazla kilolu halleri ile ekranlarda olan Eser Yenenler’e sıra sende yorumları yapıldı. Eser Yenenler ödül gecesinde EYS (Eser Yenerler Show) programı ile En İyi Talk Show Programı ödülünün sahibi oldu. Berfu Yenenler’in hasta olduğu halde eşini ödül aldığı gecede yalnız bırakmamak adına ödül törenine katıldığı öğrenildi.

Eser ve Berfu Yenenler çifti, geçtiğimiz yıl haziran ayında birçok ünlü ismin katılımı ile Kilyos’ta gerçekleşen düğünle evlenmişti. Ünlü çift, ekim ayında oğulları Kuzey’i kucaklarına almış ve anne-baba olma mutluluğunu yaşamıştı. İkili minik oğulları Kuzey’in fotoğraflarını sık sık sosyal medya hesaplarından paylaşıyor. Kuzey’in sevimli halleri Instagram’da ilgi odağı oluyor.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı