Magazin

Berfu Yenenler’den Hamilelik Haberi Geldi

Berfu Yenenler’den ikinci kere gebelik haberi geldi. Eser Yenenler ile geçen sene yaşamını birleştiren Berfu Yenenler aynı yıl oğlu kuzeyi kucağına almıştı. Yenenler çifti sosyal medyada yaptıkları paylaşımla Kuzey’e kardeş geleceğini duyurdu.

Eser Yenenler Kimdir?

Berfu Yıldız Kimdir?

Berfu Yenenler “Kuzey’e Kardeş Geliyor”

Berfu Yenenler  2015 senesinde katıldığı Miss Turkey Hoşluk Yarışması ile ismini duyurmuştu.
İşte o itiraflar;

İkimizin de istediği tek şey, sade bir vaka olmasıydı. Aileler bu işin içine girince pek de öyle olmuyor. Annem bir ara ‘Eser’e bohça yapalım mı’ diyordu. Eser, ailesiyle beraber beni istemeye geldi. Babam birden Manas epopesini okumaya başladı. Mübalağasız 15 dakika filan konuştu. Ev isteme etrafından ziyade, konferans salonuna dönüştü.

Eser yaşamında ilk kere gömlek giymiş olabilir. Terden üstüne yapışmıştı gömlek.
30 şahıs vardı evde ve ben 30 şahsa kahve yapıp, tek tek dağıttım. Düğünü 3 ay sonra yapma kararı aldık. Ben denizli kumsallı bir yer istiyordum, Eser de çimenli bir yer istiyordu. 2 tane yere baktık. İkisi de Kilyos’taydı ve birini tercih ettik. Üşengeçlikten organizasyon şirketi dahi aramadık. Zira her şeyin hallolacağını düşünüyorduk.

“3 ay süresince bir daha asla düğün yerine gitmedik. Gelinlik için ise yalnızca 1 kere gittim. Annemler benden 58 kat daha paniklerdi.
Tek istediğim şey buydu! Nasıl bir piyasa varsa adam bizden enteresan bir maliyet istedi. Neyse ki ikna ettik. Düğüne 2 gün kala adamı aradık ve asla erişemedik. Eser’i sınırlamış. Bu isteğim de çöp oldu.”

Gelinlik asla istediğim gibi olmadı. Makûs bir gelinlik diyemeyeceğim ama perişan diyebilirim. Hiç içime sinmeyen bir şey oldu. 2 gelinlik ve 1 tane after kıyafeti istemiştim. Hiçbiri istediğim gibi olmadı. 

 

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu