Magazin

Berfu Yenenler, Eser Yenenler’in sevmediği huylarını sıraladı!

Koronavirüs salgını sebebiyle oğulları Kuzey’le birlikte evlerinde olan Berfu ve Eser Yenenler çifti birbirlerinin YouTube kanallarına konuk olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Berfu Yenenler‘in YouTube‘daki ilk programına konuk olan Eser Yenenler,Kuzey’e göz kulak olmak için kurduğumuz kamera sistemi benim aleyhime döndü. Berfu herhangi bir konuda atıştığımız zaman hemen görüntüleri ortaya çıkarıyor. Kanıt olarak kullanıyor. Karantina değil, ev hapsi. 24 saat beraberiz. Bu hiç kolay değil. Tartışmalarımız arttı. Habersiz beni çekip sosyal medyada paylaşıyorsun” açıklamasında bulunmuştu.

Bu kez Berfu Yenenler, eşi Eser Yenenler‘in TV’den internete taşıdığı Ev Yapımı Show’da çarpıcı açıklamalar yaptı. Berfu Yenenler eşinin sevdiği özellikleri şöyle sıraladı: “Heybetli bir erkeksin, bu hoşuma gidiyor. Dürüstsün. İyi niyetlisin ve çocuk ruhlusun.”

Berfu Yenenler, Eser Yenenler’in sinir olduğu özelliklerini de sıraladı. Yenenler,  “Sende en sinir olduğum şey; aşırı naiflikten kırılacak olman. O kadarına gerek yok. Kıyamet kopsa yatabiliyorsun. Aç ya da tok, stresli veya mutlu fark etmiyor. Evde çok dağınıksın. Kuzey uyurken çok ses yapıyorsun, kapıları çarparak kapatıyorsun. Yaşlandığında kesin huysuz olacaksın.” şeklinde konuştu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı