Magazin

Beren ve Kenan barış kutlaması!

Birkaç ay önce eşi Kenan Doğulu ile beraber yaşadıkları evden taşınan Beren Saat, aylar sonra evine geri dönmüştü. Aralarındaki buzları eriten çift, barışmış ve beraber yaşamaya başlamıştı. Beren Saat ve Kenan Doğulu çift, barışma haberlerinden sonra dün evlerinin bulunduğu Acarkent’te birlikte yürürken görülmüştü. Aylarca boşanma haberleri ile magazin gündeminde olan ikilinin son fotoğrafını görenler “Aşk kazandı” yorumlarında bulunmuştu.

EV PARTİSİ DÜZENLEYECEKLER

Birkaç hafta önce barışan ikilinin bu barışmayı kutlamak istedikleri öğrenildi. Beykoz’da bulunan lüks site Acarkent’te oturan ikili, evlerinde bir davet vererek yakın arkadaşlarıyla barışmalarını kutlayacak. İkili, boşanacakları haberlerinin yapıldığı dönemde de sadece kutlamalara birlikte katılarak fotoğraf vermişti.

Aylardır boşanacakları iddiasıyla haberlere konu olan iki isim hakkında birçok iddia ortaya atılmıştı. Karşılıklı olarak ihanet iddialarıyla magazin gündemine bomba gibi düşen ikili, evlilikleri hakkında yorum yapmaktan kaçındı. Bu süreçte Beren Saat’in sosyal medya paylaşımları dedikoduların alevlenmesine sebep olurken Saat’in reklam yapmaya çalıştığını iddia edenler oldu. Netflix’in Türk yapımı dizisi Atiye’de oynayan ünlü oyuncunun dizisinin reklamını bu şekilde yaptığını düşünenler sosyal medyadan birçok yorum yazdı. Beren Saat’in evliliği hakkında ilk ve son açıklamasını dizi setinde bekleyen muhabirlere yapması da iddiaları güçlendirmişti.

Yıllarca Kenan Doğulu konserlerini kuliste takip eden Beren Saat’in bu yıl boyunca ünlü popçunun hiçbir konserine gitmemesi de bir diğer dikkat çekici ayrıntı olmuştu. Gazeteciler her konserde Saat’in gelmesini beklese de ünlü oyuncu konser saatlerinde arkadaşları ile buluşmayı tercih ediyordu.

 

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu