Magazin

Beren ve Kenan arasındaki buzlar eridi!

Son 1 yıldır boşanacakları haberleriyle magazin gündeminden düşmeyen Beren Saat ve Kenan Doğulu’nun barıştığı ve yeniden bir arada yaşadığı konuşuluyordu. Henüz birlikte görüntü vermeyen ünlü çiftin isimleri bir çiçeğin üstüne birlikte yazıldı. Yapımcı Ferruh Taşdemir ve uzun yıllardır birlikte olduğu sevgilisi Eftelya Kökbudak önceki akşam görkemli bir törenle evlendi. Düğüne katılamayan Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti, törenin bulunduğu otele çiçek yolladı. İkilinin isimlerin çiçeğin üstünde birlikte yer aldı. Çiftin ayrı ayrı değil de birlikte çiçek yollaması barıştılar iddiasını güçlendirdi.

NELER OLMUŞTU?

5 yıl önce dünyaevine giren Beren Saat ve Kenan Doğulu çiftinin evliliğindeki kriz ilk olarak güzel oyuncunun doğum gününde sosyal medyadan paylaştığı yazı ile ortaya çıkmıştı. Vefat eden sevgilisi Efe Güray’ı anan ünlü oyuncunun evliliğinde sorunlar olduğu konuşulmaya başladı. O günden sonra Saat ve Doğulu hakkında birçok iddia ortaya atıldı.

Beren Saat’in masumiyetini kaybettin dediği eşi Kenan Doğulu’nun ünlü oyuncuyu aldattığı öne sürüldü. Kenan Doğulu’nun Muhteşem Yüzyıl Kösem de Beren Saat ile birlikte oynayan genç oyuncu Aslı İşler ile ilişkisi olduğu konuşuluyordu. Her iddiada olduğu gibi ünlü çift, bu kez de bir açıklama yapmadı. İşler ise çıkan haberleri yalanladı. Bu iddialardan aylar sonra Beren Saat’in Fransız DJ Maga ile fotoğrafı sosyal medyada yayınlandı. Fotoğraftaki kişinin kendisi olduğunu doğrulayan Saat kafaları tamamen karıştırdı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu