Medya

Beren Saat’ten sonra Melisa Şenolsun da sevişme sahnesiyle gündemde!

Netflix‘in merakla beklenen ikinci Türk yapımı dizisi Atiye‘nin ilk sezonu dün itibariyle yayınlandı. Dizi yayınlanır yayınlanmaz sosyal medyada olay yarattı. Dün Beren Saat‘in Metin Akdülger ile sevişme sahnesi sosyal medyanın gündemine otururken bugün ki gündem ise Melisa Şenolsun oldu.

Dizide Beren Saat‘in canlandırdığı Atiye karakterinin deli dolu kardeşi Cansu’yu canlandıran Melisa Şenolsun‘un sevişme sahneleri çok konuşuldu. Senaryoya göre ablasının hem çok seven hem de yanında silik kalmak istemeyen Cansu, Atiye‘nin nişanlısı ile birlikte oldu. O anlar izleyenler tarafından müstehcen bulundu. İlk sezonu ile büyük ses getiren Atiye, daha çok konuşulacak gibi duruyor.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu