Beren Saat’ten Kenan Doğulu sorularına kahkahalı yanıt!

Beren Saat'in merakla beklenen yeni dizisi Atiye'nin galası dün akşam gerçekleştirildi. Galada güzel oyuncunun birkaç hafta önce barıştığı eşi Kenan Doğulu sahne aldı...

Beykoz Kundura Fabrikası’ndaki galada yer alan başrol oyuncusu Beren Saat, gösterim öncesi yaptığı açıklamada, izleyicilerin Atiye’nin hikayesinden etkileneceğini dile getirerek, “Aslında bu coğrafyadan çıkmış bir hikaye. Bir yandan da bu hikayede başrol Göbeklitepe. Şu an insanlık için çok önemli bir keşif olan Göbeklitepe ile ilgili bir sır açığa çıkarılmaya çalışılıyor. Biz de bu hikayenin canlanmasına yardımcı oluyoruz. Bu hikayede başrol aslında Anadolu.” dedi.

Beren Saat, rol arkadaşı Mehmet Günsür ile özel bir projede yer aldığı için çok mutlu olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

“Çok güzel bir hikaye anlatmaya çalıştık. Gerçekten bir arada olmaları tesadüf olmayan, kabiliyetli, hayal kuran ve bu işi aşkla yapan çok güzel bir ekiple çalıştık. O yüzden heyecanlıyız. Bir yandan da yaptığımız diziye güveniyoruz. Netflix’in bize özgür bir alan sunması ve onların güvenini arkamızda hissetmek de çok özeldi. Geldiğiniz için teşekkür ederim.”

“Kenan Bey’le pozunuzu gördük, Hayırlı olsun” sözleri karşısında teşekkür eden Beren Saat, “Kenan Bey’in yorumları nasıldı?” sorusuna ise “İzledikten sonra yorum yapacak” yanıtını verdi. Sorulara kahkahalar atarak cevap veren Beren Saat, projelere kendisinin karar verdiğini ve eşinin kararlarına karışmadığını söyledi.