Beren Saat’ten çok özel Kenan Doğulu açıklaması…”Her ayrılığımızdan sonra…”

Takip Et:
Beren Saat’ten çok özel Kenan Doğulu açıklaması…”Her ayrılığımızdan sonra…”
Beren Saat’ten çok özel Kenan Doğulu açıklaması…”Her ayrılığımızdan sonra…”

Ünlü oyuncu Beren Saat, verdiği son görüşmesinde eşi Kenan Doğulu ile geçirdiği güç günleri anlattı. Ünlü oyuncu, “İki ünlü insan için uzun bir ilişki bu. Uzun sürmesinin gizemi evimizde gizli. Her ayrılığımızdan sonra toplanıp evimize girince kendimizi yine sevgili sezdiğimiz için kopamadık” açıklamasıyla gündemde.

Kenan Doğulu’yla evli olan Beren Saat, ilişkisi hakkında dürüst açıklamalarda bulundu.

L’officiel mecmuasına konuşan Saat, “Son zamanlarda, aşkın yaşanma biçimi ve sürati de değişti.
Sanırım şahsi olarak aşk tasvirini bundan evvel yapmış olduğumuz için de birbirimize yakın hissettik. İki ünlü insan için uzun bir zaman bizim ilişkimiz. Çevrede ve dışımızda ne olursa olsun, ikimizin bir fanusu vardı ve bu böyle senelerce sürdü” dedi.

Saat, “Kenan’la, elektronik ve deneysel dans şarkıları yaptık. Şarkıları, videolarıyla 2021’de yayınlayacağım. Hem oynayıp hem de idareyeceğim. Bunlar bazı hatıralarımın kısa filmleri gibi olacak” diyerek gelecek projesinin de sinyalini verdi.

Aşk-ı Memnu dizisinde Bihter karakterini canlandıran Saat, “O zamanlar 25 yaşındayım.
Bir roman karakteri olduğu için zati eforluydu. Tam karakterlerde yeni bulgularım olduğu için, hepsi benim şuurumun içinde açık kalmış uygulamalar olarak benimle yaşamaya devam ediyorlar. Bihter bir bakıma benimle birlikte başka bir deyişle… Hoşlananlarının için rahat olsun” dedi.

İkili, daha önceki zamanlarda evliliklerinin 6. senesini yaptığı paylaşımlarla kutlamıştı.
Kenan Doğulu şu satırları yayınlamıştı:

Seneler süratle akıp, geçti ve bir yaşımıza daha girdik.
Her geçen gün daha iyi tanımak ve sarılmak, her türlü güçlüğü beraber aşabilmek, yalnızlıktan uzak, bir o kadar güvende sezmek ne güzel bir duygudur.

Ne şanslıyım ki seni görmüş, bilmiş ve aşık olmuşum. Dünyama kattığın güzellikler ve sevildiğimi hissettiğim her an için ve verdiğin esinle kelimeler ve notaları buluşturduğum şarkılarıma yuvalık yaptığın için kalplerce teşekkürler… Anlayışlı, kibar, umman kalpli sevgilim.
Can kenarında yerin hep sevda yanı.

.