Magazin

Beren Saat’in yüzünde güller açıyor!

2014 yılında Los Angeles’ın Malibu sahilinde gerçekleşen romantik bir törenle dünyaevine giren Beren Saat ve Kenan Doğulu çiftinin evliliğinin üzerinde yaklaşık 1 yıldır kara bulutlar geziyordu. Sürekli olarak boşanacakları yönünde haberler çıkan ünlü çift, önceki haftalarda evlerinin bulunduğu sitede sarmaş dolaş yürürken görüntülenmiş ve dedikodular son bulmuştu.

Evliliklerine bir şans daha vererek aralarındaki sorunları çözmeye çalışan Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti birlikte tatile çıktı. İkili tatil için dünyaevine girdikleri Los Angeles’ı tercih etti. Bir süre Los Angeles’ta tatil yapan ikili İstanbul’a döndü.

Önceki gün bir alışveriş merkezinde görüntülenen Beren Saat, uzun bir aradan sonra ilk kez keyifli halleri ile dikkat çekti. Detox ürünler satan bir mağazayı gezen güzel oyuncunun, her zaman olduğu gibi tercihini spor kıyafetlerden yana kullandığı görüldü.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu