Magazin

Beren Saat’in o sözleri boşanma iddiasını alevlendirdi!

Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti, geçtiğimiz yıl büyük bir kriz yaşamış ve çift boşanmanın eşiğinden dönmüştü. Saat‘in doğum gününde yayınladığı mesajla ortaya çıkan kriz aylarca sürmüş ve ikili 2019’un son zamanlarında barıştı. Sosyal medya paylaşımları ve verdiği mesajlarla dikkat çeken Beren Saat, dün eşi Kenan Doğulu‘nun doğum günü kutladı. Ünlü oyuncu, eşiyle birlikte çekildiği bir fotoğrafına şu sözleri not düştü:

“Ne çok uçtuk konduk, dağıldık toparlandık, nefesimiz bitene kadar güldük hıçkırarak ağladık, idol olduk hain olduk, bu sefer ‘tamam’ dedikçe kopamaz olduk, sevgili olduk, oyun arkadaşı olduk, es olduk, zor günlerde yoldaş olduk, birbirimize muse olduk, tam ilişkimizin tüm evreleri yaşandı bitti derken müzikle birlik olduk. Karantina günlerinden sana yeniden hayran olarak çıkıyorum; her şarkıma kattığın her fikir, çaldığın her nota sonsuzluğa taşır harmonimizi, beceremediğimiz evlilik olsun.”

Beren Saat’in “Beceremediğimiz evlilik olsun” ifadelerini kullanması bir kez daha boşanma iddialarını gündeme getirdi. Saat, her paylaşımında olduğu bu paylaşımıyla da takipçilerinin kafalarını karıştırdı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu