Beren Saat’in ‘Atiye’den ne kadar kazandığı ortaya çıktı!

Sürekli olarak eşi Kenan Doğulu ile boşanacakları haberleriyle gündeme gelen Beren Saat'in Netflix'in ikinci Türk dizisi 'Atiye'den bölüm başı 200 bin lira karşılığında oynadığı öğrenildi...

Takip Et:

Bu yılın başından beri ‘Kenan Doğulu ve Beren Saat boşanıyor’ haberlerinin ardı arkası kesilmiyor. Beren Saat ise ne çıkan haberler hakkında bir açıklama yapıyor ne de boşanmak için bir adım atıyor. Saat, geçtiğimiz sezon boşanma haberlerinin gölgesinde yeni bir diziye başladı. Güzel oyuncunun ayrılık haberlerini yeni dizisinin reklamı için çıkarttığı bile iddia edildi.

NETFLİX’İN İKİNCİ TÜRK YAPIMI ‘ATİYE’ OLDU

Netflix’in Çağatay Ulusoy’lu ‘Hakan Muhafız’ dizisinden sonra ikinci Türk yapımı olan ‘Atiye’de yer alan Beren Saat henüz seyircisinin karşısına çıkmadı. İlk sezon çekimlerinin bitiminden sonra sonra tatile çıkan ünlü oyuncu, burada da eşi Kenan Doğulu ile bir araya gelmedi.

BÖLÜM BAŞI 200 BİN LİRA!

Mehmet Günsür ve Melisa Şenolsun gibi oyuncularla kamera karşısına geçen ve dizide genç bir ressamı canlandıran Saat, ikinci sezon çekimlerine başladı. Oyuncunun yapımdan bölüm başı 200 bin lira aldığı öne sürüldü. İlk sezon 8 bölüm çekilen diziden Beren Saat’in bir sezonluk kazancı ise 1.6 milyon lirayı buldu.