Beren ve Kenan yeniden birlikte!

Beren Saat ve Kenan Doğulu çiftinin barıştığı haberleri doğru çıktı. İkili önceki gün sarılarak yürürken görüldü...

Takip Et:

Beren Saat ve Kenan Doğulu çiftinin evlilikleri üzerinde dolaşan kara bulutlar sonunda dağıldı. Yaklaşık 1 yıldır boşanacakları haberleriyle gündeme gelen çiftin önceki haftalarda barıştığı ve yeniden aynı evde yaşamaya başladığı öne sürülmüştü. Barışma iddiası doğru çıktı ve çift uzun bir aradan sonra ilk kez birlikte görüldü. Evlerinin bulunduğu Acarkent’te bir mekana gidip kahve içen ünlü çift, birbirlerine sarılmış yürürken görüldü. Beren Saat elini eşinin beline dolarken, Kenan Doğulu ise güzel oyuncuya omzundan sarıldı.

NE OLMUŞTU?

Beren Saat ve Kenan Doğulu çiftinin boşanacakları haberleri bu yılın başından bu yana magazin gündeminden düşmemişti. Saat’in doğum gününde yıllar önce vefat eden sevgilisi Efe’yi anmasıyla konuşulmaya başlanan ayrılık iddiası uzun süre gizemini korumuştu. Bu süreçte sosyal medyayı aktif kullanmaya başlayan ünlü oyuncu, yaptığı paylaşımlarla dedikoduları alevlendirmişti. Eşi Kenan Doğulu’nun doğum gününde Instagram’da bir kutlama mesajı yayınlayan Beren Saat, ünlü popçuya “Masumiyetini kaybettin” deyince Doğulu’nun Saat’i aldattığı konuşulmaya başlamıştı.

Kenan Doğulu’nun Beren Saat’i genç oyuncu Aslı İşler ile aldattığı iddiası ise magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Konu hakkında tek açıklama İşler’den geldi ve oyuncu iddiaları yalanladı. Daha sonra bir ihanet haberi ise Beren Saat cephesinden çıktı. Saat’in Fransız DJ Maga ile yakınlaştığı ve birlikte tatil yaptıkları kulaktan kulağa yayıldı. Sosyal medyada yayılan fotoğraftakinin kendisi olduğunu doğrulayan Beren Saat bu kez de ihanet iddiasını alevlendirmiş oldu.