Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ yeniden aynı projede bir araya gelecek!

'Aşk-ı Memnu' dizisinde canlandırdıkları Bihter ve Behlül karakterleriyle bir döneme damga vuran ikili Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'un Netflix'in yeni hazırlayacağı filme başrol olacağı iddia edildi...

Takip Et:

2008 yılında yayınlanmaya başlayan ‘Aşk-ı Memnu’ dizisi hem konusu hem de oyuncu kadrosu ile uzun yıllar boyunca konuşulmuştu. Dizinin yurt dışına satılmaya başlamasının ardından yabancı turistler dizinin çekildiği yalıyı hala ziyaret etmeye devam ediyor.

Dizide Bihter karakterine hayat veren Beren Saat ve Behlül karakterini canlandıran Kıvanç Tatlıtuğ’un uyumu dikkat çekmişti. 2010 yılında final yapan fenomen dizinin hayranları iki başrolün yeniden bir araya gelmesini çok istiyordu.

AŞK FİLMİNDE OYNAYACAKLAR

İddiaya göre; Bihter ve Behlül hayranlarının istediği oldu. Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ, bir aşk kitabından uyarlanan filmde yer alacak. 2021 yılında yayınlanması beklenen filmin Netflix tarafından çekileceği de öne sürüldü. Şu sıralar Netflix’in ‘Atiye’ filminde yer alan Beren Saat’ten sonra dijital platformun yöneticileri Kıvanç Tatlıtuğ’un da kapısını çaldı. Yeni filmin bol bütçeli olacağı ve birçok ünlü oyuncunun da yer alacağı konuşuluyor.