Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ köşe kapmaca oynadı!

Ekranların fenomen dizisi Aşk-ı Memnu'nun başrolleri Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ, önceki akşam katıldıkları ödül töreninde bir araya gelmekten kaçındı...

Takip Et:

Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübünün düzenlediği Yılın Yıldızları Ödül Töreni’nin 18’incisi önceki akşam gerçekleştirildi. Birçok ünlü ismin katıldığı ve ödül aldığı törende iki ünlü oyuncu dikkat çekti. Onur ödülüne layık görülen Beren Saat ve 2019’un en beğenilen erkek oyuncusu seçilen Kıvanç Tatlıtuğ’un gecede hiç bir araya gelmediği görüldü. İki ünlü oyuncu 2008 yılında yayın hayatına başlayıp 2010 yılında final yapan Aşk-ı Memnu dizisinde birlikte rol almıştı.

Yayınlandığı dönem fenomen haline gelen Aşk-ı Memnu dizisi sayesinde kariyerlerinde büyük adımlar atan Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ, 2 yıl boyunca aynı seti paylaşmalarına rağmen ödül gecesinde birbirlerine selam bile vermedi. Aşk-ı Memnu’nun yayınlandığı dönem, Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’un arasının bozuk olduğu konuşuluyordu. İki yıldız oyuncu dizi final yaptıktan sonra bir daha hiç yan yana görülmemişti. Hatta dizinin ekranlara veda etmesinin ardından gelen yeni proje teklifine iki oyuncu da ‘Hayır’ cevabını vermişti. Son olarak Netflix’in bir projesi için birlikte adları anılan Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ, bu konuda bir açıklama yapmadı. Hayranlarını sevindiren bu haberin yalan olduğu da ikilinin tavırlarından anlaşılmış oldu.

BEREN, ATİYE’NİN İZLENME ORANLARINDAN MEMNUN!

Ödül gecesinde onur ödülü alan Beren Saat, tören sonrası magazin muhabirlerinin sorularını yanıtladı. Ödülünü İstanbul Üniversitesi öğrencilerinin onur mücadelesine adadığını söyleyen güzel oyuncu, yeni dizisi Atiye’nin izlenme oranlarının çok yüksek olduğunu söyledi. Saat, eşi Kenan Doğulu ile arasında bir sorun olmadığını da belirtti.