Magazin

Beren Saat ve Kenan Doğulu’dan sürpriz proje!

Evliliğinde boşanma safhasına geldikleri ve daha sonra vazgeçtikleri haberleriyle gündemde olan Beren Saat-Kenan Doğulu çiftinden sürpriz bir sonuc geldi. İkili, Doğulu’nun yeni çıkaracağı albümle yakından ilgilenen oyuncu, hayranlarına bir de düet sürprizi yapacak.

Daha evvel katıldığı TV programlarında şarkılar açıklayan Beren Saat, bu kere eşiyle beraber albümde yer alacak bir parçada düet yapacak.

Hürriyet’ten İsmail Sancak’ın haberine göre, Saat, daha evvel verdiği bir görüşmede, pandemi döneminde eşiyle beraber kayıtlar yaptıklarını açıklamıştı.
Şarkıları, videolarıyla 2021’de yayınlayacağım. Hem oynayıp hem de idareyeceğim. Bunlar bazı hatıralarımın kısa filmleri gibi olacak” diyerek projesinin sinyalini vermişti.

ÜNLÜ ÇİFT 6 YILDIR EVLİ

Evliliğinde boşanma evresine geldikleri ve daha sonra vazgeçtikleri haberleriyle gündemde olan Beren Saat, verdiği mülakatta, “Son zamanlarda, aşkın yaşanma biçimi ve sürati de değişti. Sosyal medya hakikatinde aşkın yaşanma şekline format attı.
İki ünlü insan için uzun bir zaman bizim ilişkimiz. Çevrede ve dışımızda ne olursa olsun, ikimizin bir fanusu vardı ve bu böyle senelerce sürdü” diye konuşmuştu.

 

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu