Magazin

Beren Saat ve Kenan Doğulu’dan bir ilk!

29 Temmuz 2014 yıllında Los Angeles’ın Malibu sahillerinde gerçekleşen düğünle hayatlarını birleştiren Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti, 2019 yılının başından beri evliliklerinde kriz olduğu ve boşanacakları haberleriyle gündeme geliyor. Bu yaz ayrı ayrı tatillere çıkan ve sadece bir arkadaşlarının doğum günü partisinde birlikte görüntülenen ikili 29 Temmuz olan evlilik yıl dönümlerini, önceki yıllarda olduğu gibi sosyal medyadan kutlamadı.

BU YIL SESSİZ GEÇTİ!

Beren Saat, 29 Temmuz 2018’de eşi Kenan Doğulu ile çekildikleri bir fotoğrafı paylaşarak evlilik yıl dönümlerini kutlamıştı. Doğulu’nun 3. evlilik yıl dönümlerinde eşi ile düğünlerinde çekilmiş bir pozu yayınlayarak “Seni sevmeyi çok seviyorum bir tanecik sevgilim. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun” yazması dikkat çekmişti.

Son dönemde sosyal medyayı aktif kullanmaya başlayan ve her paylaşımı ile olay yaratan Beren Saat ve Kenan Doğulu’nun suskun kalması, aralarındaki krizin devam ettiği yönünde algılandı.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu