Beren Saat ve Kenan Doğulu’dan bir ilk!

Boşanacakları iddialarıyla magazin gündeminden düşmeyen Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti, 29 Temmuz 2014 yılında evlenmişti. Ünlü çift, önceki yılların aksine ilk kez evlilik yıl dönümlerini sosyal medya hesaplarından kutlamadı...

29 Temmuz 2014 yıllında Los Angeles’ın Malibu sahillerinde gerçekleşen düğünle hayatlarını birleştiren Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti, 2019 yılının başından beri evliliklerinde kriz olduğu ve boşanacakları haberleriyle gündeme geliyor. Bu yaz ayrı ayrı tatillere çıkan ve sadece bir arkadaşlarının doğum günü partisinde birlikte görüntülenen ikili 29 Temmuz olan evlilik yıl dönümlerini, önceki yıllarda olduğu gibi sosyal medyadan kutlamadı.

BU YIL SESSİZ GEÇTİ!

Beren Saat, 29 Temmuz 2018’de eşi Kenan Doğulu ile çekildikleri bir fotoğrafı paylaşarak evlilik yıl dönümlerini kutlamıştı. Doğulu’nun 3. evlilik yıl dönümlerinde eşi ile düğünlerinde çekilmiş bir pozu yayınlayarak “Seni sevmeyi çok seviyorum bir tanecik sevgilim. Evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun” yazması dikkat çekmişti.

Son dönemde sosyal medyayı aktif kullanmaya başlayan ve her paylaşımı ile olay yaratan Beren Saat ve Kenan Doğulu’nun suskun kalması, aralarındaki krizin devam ettiği yönünde algılandı.