Beren Saat ve Kenan Doğulu’dan Beklenmeyen Karar

Takip Et:
Beren Saat ve Kenan Doğulu’dan Beklenmeyen Karar
Beren Saat ve Kenan Doğulu’dan Beklenmeyen Karar

Bugüne kadar sık sık ayrılık haberleriyle gündeme gelen Beren Saat ve Kenan Doğulu’nun son günlerde arayı düzenlediği düşünülüyordu. Evliliklerinde yaşadıkları güçlüklerinden üzerinden gelmeye çalışan çift dostluklarının daha ehemmiyetli olduğunu dile getirmişti. Bir müddettir gündemde olmayan Beren Saat ve Kenan Doğulu’dan beklenmeyen karar geldi. İşte çiftin o kararı;

“Biz Dostluğu Başardık”

Geçtiğimiz aylarda bir YouTube kanalına misafir olan Beren Saat, Ayşegül Doğan’ın sosyal medyadaki paylaşımı sorması üzerine “Ülkenin ve cemiyetin değerleriyle alakalı olumsuz bir şey açıklamak istemiyorum.
Birlikte üretmeyi başardık. Aile olmayı başardık. O beklenen çekirdek aile resmini bir cinsli veremedik. Ama onun çok üstünde daha derin bir bağ kurduk. O surattan beceremediğimiz de evlilik olsun başka bir deyişle. Evet, evliliğin içinde soluk alamadığımız zamanlar yaşadık. ”Ben evlenmeden evvel de şöyle düşünüyordum. Belki benim ailemin çok mutlu bir evliliği olmadığı için. ‘Evlilik değil aşk’ diyordum Kenan’a. Temel olan aşk. Bence her zaman aşk, evlilikten daha ehemmiyetli.
Başka bir şeyi temsil etmen gerekiyor. İnsanlar daha çok dahil oluyor. O da sanırım bizim gibi insanlar açısından azıcık daha bunaltıcı olabiliyor. Biz parçalamıyorken de ayrılık haberleri yapılıyordu, problemler yaşadığımız dönemlerde de. Bu artık değerini kaybetmiş bir haber. Biz ayrı bir süreç geçirdikten sonra pandemi dönemini birlikte yaşadık. Müzik yapmaya başladık. Başka cinsli bir yere geldi ilişkimiz. Başka bir level’ındayız aşkın. Her şey bitti dendiği yerden sonra başta beni afallatacak bir yere geldi.
Birbirimize kırıldık, döküldük ama bu dönemden sonra her şey daha başka oldu. Sevgi bir biçimde tam meseleleri aşıyor.”

Beren Saat’ten Evliliği Hakkında Sansasyonel Açıklamalar

Kenan Doğulu’dan Romantik Kutlama

Ekim ayının başında evliliklerinin 6. Sene dönümünü kutlayan Kenan Doğulu sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşıma “Seneler süratle akıp, geçti ve bir yaşımıza daha girdik. Dayanarak büyüyen sevgim ve hürmetim, mutluluğuma kılavuz ve ışık oldu.
Ne şanslıyım ki seni görmüş, bilmiş ve aşık olmuşum. Dünyama kattığın güzellikler ve sevildiğimi hissettiğim her an için ve verdiğin esinle kelimeler ve notaları buluşturduğum şarkılarıma yuvalık yaptığın için kalplerce teşekkürler… Anlayışlı, zarif, umman kalpli sevgilim. Sene dönümümüz mübarek ve mutlu olsun. Can kenarında yerin hep sevda yanı.” anekdotunu düştü.

Kenan Doğulu Kimdir?

Beren Saat ve Kenan Doğulu’dan Beklenmeyen Karar

Pandemi dönemiyle beraber birbirine daha çok kenetlenen çift bu kere beğenenlerinin karşısına bir düetle çıkıyor.
Hatırlarsanız Saat, daha evvel verdiği bir mülakatta da pandemi döneminde eşiyle beraber kayıtlar yaptıklarını açıklamıştı. İkilinin yayımlayacağı şarkıyı bu parçalar arasından tercih edeceği söyleniyor.

Beren Saat Kimdir?.