Beren Saat ve Kenan Doğulu arasındaki kriz bitmiyor!

Aylardır boşanacakları haberleriyle magazin gündeminden düşmeyen Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti, evlilik yıl dönümlerinde paylaşım yapmayarak boşanma iddialarının yeniden konuşulmasına sebep olmuştu...

Beren Saat’in doğum gününde Instagram hesabından yaptığı paylaşımda vefat eden eski sevgilisi Efe Güray’ı anmasının ardından evliliklerinde kriz olduğu konuşulmaya başlayan Beren Saat ve Kenan Doğulu, sürekli olarak boşanacakları haberleriyle gündeme geliyor.

İHANET İDDİALARI KONUŞULMUŞTU!

İddialar karşısında sessizliğini korumaya devam eden ikiliden Beren Saat, ünlü popçunun doğum gününde sosyal medyadan yaptığı paylaşımda “Sen masumiyetini kaybettin, ben oyun arkadaşımı” ifadelerini kullanmış bu da ihanet iddialarının konuşulmaya başlamasına sebep olmuştu.

EVLİLİK YIL DÖNÜMLERİNDE YALNIZLARI OYNADILAR! 

Her yıl evlilik yıl dönümlerinde Instagram’da paylaşım yapan ve evlilik yıl dönümlerini kutlayan çift, bu yıl sessizliğe bürününce boşanma iddiası yeniden gündeme geldi. 29 Temmuz olan evlilik yıl dönümlerinde güzel oyuncunun ‘Atiye’ dizisinin setinde olduğu öğrenildi. Çiftin yıl dönümlerini birlikte geçirmedikleri konuşuluyor.