Magazin

Beren Saat ve Doğulu Ailesi arasındaki kriz devam ediyor!

Beren Saat’in doğum gününde vefat eden sevgilisi Efe Günay’ı anmasıyla ortaya çıkan Kenan Doğulu ile evliliğinde kriz yaşadığı iddiası aylardır canlılığını koruyor. Konu hakkında net bir açıklama yapmaktan kaçınan çiftin arasına Saat’in ‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’ dizisinde birlikte oynadığı Aslı işer’in girdiği iddia edilmişti. Öte yandan güzel oyuncunun Kenan Doğulu’nun ailesi ile de kriz yaşadığını konuşuluyordu.

HEM KENAN HEM DE BEREN KATILMADI

Geçtiğimiz aylarda Kenan Doğulu’nun kardeşi Canan Doğulu’nun doğum gününe birlikte katılan çift, bu kez Canan Doğulu’nun oğlu Can’ın üçüncü yaş günü kutlamasında yoktu. Bodrum’da yapılan kutlamaya Doğulu ve Saat katılmayınca, ünlü oyuncu ve Doğulu ailesinin arasındaki krizin devam ettiği dedikoduları yayılmaya başladı. Canan Doğulu ve oğlu minik Can’ı annesi Serpil Doğulu ve ağabeyi Ozan Doğulu yalnız bırakmadı.

“KESİNLİKLE AYRILMAYACAKLAR” DEMİŞTİ…

Oğlu Kenan  Doğulu’nun Harbiye konseri öncesi açıklama yapan Serpil Doğulu, “Kesinlikle ayrılmayacaklar. Söylenenler, konuşulanlar yalandan öte değil. Öyle bir şeyleri yok” ifadelerini kullanmıştı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı