Beren Saat ve Doğulu Ailesi arasındaki kriz devam ediyor!

Kenan Doğulu'nun 48 yaşına giren aranjör ve şarkıcı Ozan Doğulu'nun doğum günü partisi Doğulu ailesi ve sevgilisi Kübra Hera Aslan katıldı...

Takip Et:

Ünlü aranjör ve şarkıcı Ozan Doğulu, önceki gün Etiler’de bulunan bir mekanda doğum gününü kutladı. 48’inci yaşını ailesi, çocukları ve sevgilisi şarkıcı Kübra Hera Aslan ile kutlayan Ozan Doğulu’nun doğum günü partisine yakın dostları katılırken Beren Saat’in mekanda olmaması dikkat çekti. Doğum günü pastasını çocukları ve sevgilisi ile birlikte üfleyen Ozan Doğulu, bir ara sevgilisi Kübra Hera Aslan ile DJ kabinine geçip arkadaşlarını eğlendirdi. Kübra Hera Aslan, gecenin ilerleyen saatlerinde sevgilisi Ozan Doğulu’nun gözlerinin içine bakarak Yalan Dünya şarkısını söyledi.

Kübra Hera Aslan’ın adı ilk olarak Ozan Doğulu’nun Ece Yosmalıoğlu ile evliliğini bitirmesine sebep olan kişi olarak magazin manşetlerinde yer almıştı. Ozan Doğulu ve 3 çocuğunun annesi Ece Yosmalıoğlu’nun boşanmasının ardından uzun süre ilişkilerini gözlerden uzak yaşamaya çalışan ikili, son dönemde sık sık birlikte görülüyor ve sosyal medyadan birlikte çekilmiş fotoğraflarını yayınlıyor.

Doğulu Ailesi’nin birçok üyesinin katıldığı ve Kenan Doğulu’nun da kardeşini yalnız bırakmadığı doğum günü partisinde Beren Saat’in olmaması “Beren Saat ve Doğulu Ailesi arasındaki kriz devam ediyor” yorumlarına sebep oldu. Geçtiğimiz yıl boyunca boşanacakları haberleri ile magazin gündeminden düşmeyen ünlü çift, yılın son aylarında aralarındaki sorunları çözmüş ve yeniden bir araya gelmişti. Saat ve Doğulu’nun ayrı oldukları dönemde ünlü oyuncunun, Kenan Doğulu’nun ailesi ile ipleri kopardığı konuşuluyordu. Uzun süredir aile görüşmelerinde ortalarda gözükmeyen Beren Saat, adeta iddiaları doğruluyor.