Beren Saat: “Uzun sürmesinin sırrı evimizde saklı”

Takip Et:
Beren Saat: “Uzun sürmesinin sırrı evimizde saklı”
Beren Saat: “Uzun sürmesinin sırrı evimizde saklı”

Geçtiğimiz sene boşanma arifesine gelen Beren Saat ve Kenan Doğulu yine toplanmanın bir yolunu tespit etmişti. Ancak kısa zaman sonra Beren Saat’in sosyal medyada yaptığı açıklamalar ikili arasında yine bir ayrılık mı yaşandı sorusunu uslara düşürmüştü.

Oyuncu Beren Saat, eşi Kenan Doğulu ile geçirdiği güç günleri anlattı. Saat, “İki ünlü insan için uzun bir bir ilişki bu. Uzun sürmesinin gizemi evimizde gizli.
Oyuncu Beren Saat, eşi Kenan Doğulu ile geçirdiği güç günleri anlattı. Saat, “İki ünlü insan için uzun bir bir ilişki bu. Uzun sürmesinin gizemi evimizde gizli. Her ayrılığımızdan sonra toplanıp evimize girince kendimizi yine sevgili sezdiğimiz için kopamadık” dedi.

L’officiel mecmuasına konuşan Saat, “Son zamanlarda, aşkın yaşanma biçimi ve sürati de değişti. Sosyal medya hakikatinde aşkın yaşanma şekline format attı. Sanırım şahsi olarak aşk tarifini bundan evvel yapmış olduğumuz için de birbirimize yakın hissettik.
Çevrede ve dışımızda ne olursa olsun, ikimizin bir fanusu vardı ve bu böyle senelerce sürdü” dedi. Ünlü oyuncu, “Her ayrılığımızdan sonra toplanıp evimize girince kendimizi yine sevgili sezdiğimiz için kopamadık” biçiminde konuştu.

Beren Saat'ten Evliliği Hakkında Çarpıcı Açıklamalar

Beren Saat Kimdir?

Beren Saat: “Uzun sürmesinin gizemi evimizde gizli”

Aralarındaki buzları erittikten sonra daha fazla nesnel karşısına geçmeye başlayan Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti şimdilerde birbirlerine mesafeli kaldıkları dönemin acısını çıkartıyor.
Şarkıları, videolarıyla 2021’de yayınlayacağım. Hem oynayıp hem de idareyeceğim. Bunlar bazı hatıralarımın kısa filmleri gibi olacak” diyerek gelecek projesinin de sinyalini verdi.

“Aşk-ı Memnu” dizisinde Bihter karakterini canlandıran Beren Saat, “O zamanlar 25 yaşındayım. Gerçeğinde Bihter’le içimdeki bayanı keşfettim. Bir roman karakteri olduğu için zati eforluydu. Tam karakterlerde yeni bulgularım olduğu için, hepsi benim şuurumun içinde açık kalmış uygulamalar olarak benimle yaşamaya devam ediyorlar.
Çift, daha önceki zamanlarda evliliklerinin 6. senesini yaptığı paylaşımlarla kutlamıştı.Kenan Doğulu şu satırları yayınlamıştı:

Kenan Doğulu Neden Beren Saat'i Bıraktı?

Seneler süratle akıp, geçti ve bir yaşımıza daha girdik. Direnerek büyüyen sevgim ve hürmetim, mutluluğuma kılavuz ve ışık oldu.
Ne şanslıyım ki seni görmüş, bilmiş ve aşık olmuşum. Dünyama kattığın güzellikler ve sevildiğimi hissettiğim her an için ve verdiğin esinle kelimeler ve notaları buluşturduğum şarkılarıma yuvalık yaptığın için kalplerce teşekkürler… Anlayışlı, zarif, umman kalpli sevgilim. Sene dönümümüz mübarek ve mutlu olsun. Can kenarında yerin hep sevda yanı..