Beren Saat Uzun İlişkinin Sırrını Açıkladı

Takip Et:
Beren Saat Uzun İlişkinin Sırrını Açıkladı
Beren Saat Uzun İlişkinin Sırrını Açıkladı

Kenan Doğulu ile uzun zamandır evli olan Beren Saat’ten ilişkileri hakkında dürüst açıklamalar geldi. Saat “Son zamanlarda, aşkın yaşanma biçimi ve sürati de değişti. Sosyal medya gerçeğinde aşkın yaşanma şekline format attı. Sanırım şahsi olarak aşk tarifini bundan evvel yapmış olduğumuz için de birbirimize yakın hissettik. İki ünlü insan için uzun bir zaman bizim ilişkimiz. Çevrede ve dışımızda ne olursa olsun, ikimizin bir fanusu vardı ve bu böyle senelerce sürdü” dedi.

Oyuncu Beren Saat ayrıca , “Her ayrılığımızdan sonra toplanıp evimize girince kendimizi yine sevgili sezdiğimiz için kopamadık” diyerek sözlerine devam etti.

Beren Saat , “Kenan’la, elektronik ve deneysel dans şarkıları yaptık.
Hem oynayıp hem de idareyeceğim. Bunlar bazı hatıralarımın kısa filmleri gibi olacak” diyerek gelecek tasarılarının da sinyalini verdi.

Aşk-ı Memnu dizisinde Bihter Ziyagil’i canlandıran Saat , “O zamanlar 25 yaşındayım. Hakikatinde Bihter’le içimdeki bayanı keşfettim. Bir roman karakteri olduğu için zati eforluydu. Tam karakterlerde yeni bulgularım olduğu için, hepsi benim şuurumun içinde açık kalmış uygulamalar olarak benimle yaşamaya devam ediyorlar.
senesini kutladı. Kenan Doğulu sosyal medyada şu sözleri paylaşmıştı ‘Seneler süratle akıp, geçti ve bir yaşımıza daha girdik. Direnerek gelişen sevgim ve hürmetim, mutluluğuma kılavuz ve ışık oldu. Her geçen gün daha iyi tanımak ve sarılmak, her türlü eforluğu beraber aşabilmek, yalnızlıktan uzak, bir o kadar güvende sezmek ne hoş bir duygudur.Ne uğurluyum ki seni bakmış, öğrenmiş ve aşık olmuşum. Dünyama kattığın hoşluklar ve sevildiğimi sezdiğim her an için ve verdiğin esinle kelimeler ve notaları buluşturduğum şarkılarıma yuvalık yaptığın için kalplerce teşekkürler… Kavrayışlı, kibar, umman kalpli sevgilim.
Can kenarında yerin hep sevda yanı.’

.