Magazin

Beren Saat suskunluğunu bozdu!

Eşi Kenan Doğulu ile boşanacakları konuşulan Beren Saat, önceki akşam yakın arkadaşı Esra Dermancıoğlu ile Nişantaşı’nda bir mekandaydı. Sürekli olarak Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisinde birlikte oynadığı Dermancıoğlu ile bir araya gelen ünlü oyuncu, mekan çıkışı kendisini bekleyen magazin muhabirlerinin sorularını ayaküstü yanıtladı.

SOSYAL MEDYADAKİ FOTOĞRAFIN GİZEMİ ÇÖZÜLDÜ

2010 yılında final yapan ve yayınlandığı dönem ekranlarda fenomen haline gelen dizisi Aşk-ı Memnu’nun başrol oyuncusu Saat, “Diziniz final bölümüyle yine sosyal medyada gündem oldu. Siz Aşk-ı Memnu’yu izliyor musunuz?” sorusuna gülerek “Ben artık tekrar izlemiyorum. Size iyi seyirler.” yanıtını verdi. Keyifli olduğu gözlerden kaçmayan güzel oyuncu, eşi Kenan Doğulu hakkında yöneltilen sorulara ise cevap vermedi. Son dönemde adı Fransız DJ Maga ile anılan Beren Saat’e sosyal medyada yayılan fotoğraf soruldu. Cevap vermesi beklenmeyen oyuncu, herkesi şaşırtarak “Evet, Evet. Benim fotoğraftaki” dedi.

Beren Saat ve eşi Kenan Doğulu arasındaki kriz ilk olarak ünlü oyuncunun doğum gününde eski sevgilisi Efe Güray’ı anmasıyla ortaya çıkmıştı. 2019’un başından bu yana boşanacakları konuşulan iki ünlü isim, haberler hakkında yorum yapmaktan kaçındı. Beren Saat’in eşi Kenan Doğulu ile evini ayırmasının ardından ünlü popçunun doğum gününü sosyal medyadan kutlamıştı. Saat’in doğum günü mesajı Kenan Doğulu’nun, güzel oyuncuyu aldattığı şeklinde anlaşıldı. Taraflar bu konu hakkında da açıklama yapmazken son dönemde Beren Saat’in adı Fransız DJ Maga ile anılmaya başlamıştı. İkilinin bir mekanda samimi bir şekilde eğlenirken görüldüğü konuşulmaya başlamıştı. Saat ve Maga’yı, ünlü oyuncunun yakın arkadaşı Belçim Bilgin’in tanıştırdığı öne sürülmüştü.

 

 

 

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu