Beren Saat, sevimli köpeğinin hikayesini ilk kez paylaştı

Takip Et:
Beren Saat, sevimli köpeğinin hikayesini ilk kez paylaştı
Beren Saat, sevimli köpeğinin hikayesini ilk kez paylaştı

Magazinn /Ayrıntı – Ünlü Oyuncu Beren Saat, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü sebebiyle birçok birey gibi sosyal medyadan paylaşım yaptı. Hayvan haklarına noktaya değinmek ve sevimli arkadaşlarımızı anımsamak, anımsatmak için sosyal medyadan verilen iletiler bugünün gündemini oluşturdu sanki.

Beren Saat de katıldı bu paylaşımlara. Oyuncu aşinayı gibi şu gizemeler Atiye dizisinin çekimlerinde. Netflix’te yayınlanan ve değişik ülkelerde The Gift adıyla gösterilen dizinin 3.
Oyuncu, başrolünde oynadığı diziyle gündemdeyken, zaman zaman yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla da konuşulmakta.

Beren Saat’in evinde 2 köpeği var. önceki günlerde evinin bahçesinde ve salonunda koşturup duran iki sevimli köpeğinin videosunu instagram sayfasından paylaşmıştı oyuncu. Sanki evlerinin keyfi olan arkadaşlarıyla mutlu bir yaşam sürdüklerini gösterdi Beren Saat takipçilerine.

Eşi Kenan Doğulu ile Golden türü Işveren adlı bir köpekleri vardı.
Oyuncu, Cimcik’e olan sevgisini anlattığı paylaşımla, Hayvan Hakları Günü’nü andırdırdı.

Saat, caddede kalan ufak köpeğin oyuncu Gülcan Arslan sayesinde kendilerine geldiğini ilave etti yazdığı anekdotta. Sevimli köpeğin ilk geldiğinde çok korktuğunu anlatan oyuncu, bir zaman sonra süratle birbirlerine kenetlendiklerini açıklayarak “Bazen düşünüyorum ben mi onu kurtarmış oldum, yoksa o mu beni?” sözleriyle de kendisi için ne kadar ehemmiyetli olduğunu vurguluyordu.

İşte Beren Saat’in o paylaşımı:

.