Medya

Beren Saat, öyle bir isme hayran çıktı ki tartışması yok!

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – Ünlü Oyuncu Beren Saat, bu günlerde sosyal medya hesabının azıcık daha etkin kullanmaya başladı. Hayranlarının alakayla ve merakla paylaştıklarını takip ettiği oyuncu, son olarak instagram hesabının story kısmından yaptığı bir paylaşımla dikkatleri çekti.

Aşinayı gibi Beren Saat, geçtiğimiz sene Netflix’te yayınlanmaya başlayan Atiye dizisinde oynuyor. Mehmet Günsur, Melisa Şenolsun, Metin Akdülger gibi adlarla kamera karşısına geçen oyuncu, birçok ülkede The Gift ismiyle yayınlanan dizide ana karakter Atiye’yi canlandırıyor.

10 Eylül’de ikinci sezonu yayınlanan dizinin 3.
Atiye dizisiyle beraber uzun zamandır ekranlarda olmayan oyuncu da bir tv’de değil ama internet platformunda hayranları ile buluşuyor.

Hem dünyada hem de Türkiye’de dizileri sebebiyle büyük bir hayran kitlesine sahip olan oyuncu, her yaptığı ve açıkladığıyla da gündeme geliyor. Ancak tabii onun da hayran olduğu adlar var.

Beren Saat, işte son yaptığı paylaşımda hayranlık dinlediği bir adı paylaştı. O ad akılda bir oyuncu olan Meral Çetinkaya. Malum Çetinkaya Atiye dizisinde Beren Saat’in anneannesini oynuyor.
çoğu zaman yapımda rol almış bir ad olan Meral Çetinkaya’ya hemen herkes gibi Beren Saat de hayran.

Bu hayranlığını da “Her ihtimalde hayranıyım” anekdotuyla paylaşmış oyuncu. Aşinayı gibi Muhteşem Asır Kösem Sultan dizisinde de rol almıştı her iki oyuncu.

Beren Saat, o diziyi de andırdırarak Meral Çetinkaya’yı da etiketliyor paylaşımında…

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu