Beren Saat konuştu: Kenan ile kopamadık!

Takip Et:
Beren Saat konuştu: Kenan ile kopamadık!
Beren Saat konuştu: Kenan ile kopamadık!

Hoş oyuncu Beren Saat, L’officiel mecmuasına kapak oldu. Altı yıldır şarkıcı Kenan Doğulu’yla evli olan oyuncu, boşanacağı güzergahındaki iddiaları reddederek, “Son zamanlarda, aşkın yaşanma biçimi ve sürati de değişti. Sosyal medya reelinde aşkın yaşanma şekline format attı. Sanırım şahsi olarak aşk tasvirini bundan evvel yapmış olduğumuz için de birbirimize yakın hissettik. İki ünlü insan için uzun bir zaman bizim ilişkimiz. Çevrede ve dışımızda ne olursa olsun, ikimizin bir fanusu vardı ve bu böyle senelerce sürdü” dedi.

“KENAN İLE ŞARKI YAPTIK!”

Beren Saat “Kenan’la, elektronik ve deneysel dans şarkıları yaptık.
Hem oynayıp hem de idareyeceğim. Bunlar bazı hatıralarımın kısa filmleri gibi olacak” diyerek gelecek projesinin de sinyalini verdi.

“BİHTER BENİMLE”

Tekrarları dahi reyting rekoru kıran ‘Aşk-ı Memnu’da ‘Bihter’ karakterini canlandıran Beren Saat , diziyle alakalı da, Canlandırdığımda 25 yaşındaydım. Gerçeğinde Bihter’le içimdeki bayanı keşfettim. Bir roman karakteri olduğu için zati eforluydu. Tam karakterlerde yeni bulgularım olduğu için, hepsi benim şuurumun içinde açık kalmış uygulamalar olarak benimle yaşamaya devam ediyorlar.