Beren Saat, Kenan Doğulu’yu yalnız bıraktı!

Önceki akşam Harbiye Açıkhava'da konser veren Kenan Doğulu'yu eşi Beren Saat izlemeye gitmedi. Saat o sıralarda arkadaşları ile birlikte sohbetteydi...

Kenan Doğulu, önceki akşam Harbiye Açıkhava sahnesindeydi. Bu sene ikinci kez aynı sahneda konser veren Doğulu, Açıkhava’yı dolduran binlerce hayranına eski ve yeni şarkılarını söyledi.

Magazinn.com’un haberine göre; Ünlü şarkıcının eşi Beren Saat, önceki konserlerde olduğu gibi yine Kenan Doğulu’yu izlemeye gitmedi. Güzel oyuncu o saatlerde kendisi gibi oyuncu olan arkadaşı Esra Dermancıoğlu ile birlikteydi.

Boşanacakları haberleriyle magazin gündeminden düşmeyen çiftten Beren Saat, hareketleri ve sosyal medya paylaşımları ile dedikoduları alevlendirmeye devam ediyor. Daha önceleri eşinin konserlerini kulisten takip eden ünlü oyuncu, son zamanlarda eşini sahneye çıktığı yerlerde yalnız bırakıyor.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan “Size sıradan biriymiş gibi davranan hiç kimseyi sevmeyin” şeklinde bir söz paylaşan Saat, paylaşımının hemen sonrasında Arnavutköy’de görüntülenmiş ve gazetecilerin eşi Kenan Doğulu ile ilgili sorduğu sorular karşısında suskun kalmıştı. Saat’ın gergin tavırları da dikkat çekmişti.