Magazin

Beren Saat, Kenan Doğulu’ya döndü!

5 yıl önce Amerika’da rüya gibi bir törenle evlenen Beren Saat ve Kenan Doğulu çiftinin aylardır boşanacağı konuşuluyor. Mutlu evlilikleri ile göz dolduran çift, 1 yıl öncesine kadar her yerde el ele göz göze halleri ile dikkat çekiyordu. Evlilikteki kriz ilk olarak Beren Saat’in doğum gününde sosyal medyadan paylaştığı fotoğrafa düştüğü notla anlaşılmıştı. O gün vefat eden sevgilisi Efe Güray’ı anan Beren Saat, daha önce Instagram’ı aktif olarak kullanmazken bir anda paylaşımlarını sıklaştırmıştı.

Güzel oyuncunun her paylaşımında bir mesaj olduğu konuşulurken eşi Kenan Doğulu’nun doğum gününde yazdıkları ile ihanet iddiasını gündeme getirmişti. Saat, eşine ‘masumiyetini kaybettin’ demişti. Kenan Doğulu’nun Beren Saat’i, ünlü oyuncunun oynadığı Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin kadrosunda yer alan Aslı İşler ile aldattığı iddia edilmişti. Ne Kenan Doğulu ne Beren Saat konu hakkında açıklama yapmazken Aslı İşler çıkan haberleri yalanlamıştı.

BEREN VE KENAN ARASINDAKİ BUZLAR ERİDİ

Kenan Doğulu’nun Beren Saat’i aldattığı konuşulmaya başlamışken, ünlü oyuncunun Fransız DJ Maga ile görüşmeye başladığı öne sürüldü. DJ Maga ile fotoğrafları sosyal medyada yayınlanan Beren Saat, fotoğraflardaki kişinin kendisi olduğunu kabul etmişti. Konu hakkında daha fazla yorum yapmayan oyuncu kafaları tamamen karıştırmıştı.

Bugün 2. Sayfa programında yeni bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre; Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti aralarındaki krizleri çözüp barıştı. Geçtiğimiz aylarda eşi Kenan Doğulu ile yaşadığı evden taşınan Beren Saat, evlerine geri döndü.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı