Beren Saat hayranlarını üzdü!

Eşi Kenan Doğulu ile boşanacakları haberleri ile aylardır magazin gündeminden düşmeyen oyuncu Beren Saat, gecenin ilerleyen saatlerinde paylaştığı gözleri yaşlı fotoğrafla sevenlerini endişelendirdi....

Takip Et:

Son dönemde sosyal medyayı eskisinden daha aktif kullanmaya başlayan oyuncu Beren Saat’in her paylaşımı olay olmaya devam ediyor. Paylaşımlarının, 2014 yılında evlendiği ve uzun süredir aralarında kriz olduğu iddia edilen eşi Kenan Doğulu’ya mesaj olduğu düşünülen güzel oyuncu, bu kez gecenin ilerleyen saatlerinde göz yaşları içinde bir pozunu yayınladı.

ARKADAŞI İÇİN GÖZYAŞI DÖKTÜ

Elinde bir oyunca bebekle, gözleri yaşlı selfie’sini çeken Beren Saat, fotoğrafın altına geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden arkadaşı Aykut Cömert’in hayattayken kullandığı Instagram hesabını etiketleyerek “Gece bebeğimi aldım” yazdı. Beren Saat’i arkadaşının cenazesinde eşi Kenan Doğulu yalnız bırakmamıştı.

DESTEK MESAJLARI YAĞDI

Beren Saat’in gözleri yaşlı, mutsuz fotoğrafını gören hayranları oyuncuya destek mesajları yağdırdı. Saat’in yurt dışından olan hayranları da İngilizce yazdıkları mesajlarda ünlü oyuncunun yanında olduklarını belirtti.