Magazin

Beren Saat, Doğulu Ailesi ile bir araya gelmiyor!

Bu yılın ilk aylarından itibaren evliliklerinde kriz yaşadıkları ve boşanacakları konuşulan Beren Saat ve Kenan Doğulu’nun ilişkisi yılan hikayesine döndü. Kenan Doğulu cephesi sürekli olarak çıkan haberleri yalanlarken, Beren Saat’in sosyal medya paylaşımları ve suskunluğunu koruması dedikoduları gündemde tutmaya devam ediyor.

KENAN TATİLDE, BEREN KAYIPLARDA!

Doğulu’yu çıktığı konserlerde yalnız bırakan Beren Saat bu kez de ünlü popçunun ailesiyle olan tatilinde yoktu. 27 Temmuz’da vereceği konser öncesi annesi Serpil Doğulu’nun Bodrum’daki evine giden Kenan Doğulu, burada kardeşleri, yeğenleri ve annesiyle zaman geçirdi. Annesi ve yeğeniyle bezelye ayıklarken çekilen videosunu Instagram hesabından paylaşan ünlü şarkıcının yanında yine eşi Beren Saat yoktu. Akşam, Bodrum’da ailesi ile bir mekana eğlenmeye giden Doğulu’yu görenlerin gözleri güzel oyuncuyu aradı.

Önceki haftalarda eşi Kenan Doğulu ile bir arkadaşının doğum gününe katılan Beren Saat’in Doğulu ailesiyle bir araya gelmemesi kriz dedikodularını güçlendirdi.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu