Beren Saat de Aşk-ı Memnu izleyicisi çıktı!

Karantina günlerini evinde geçiren Beren Saat'in şu sıralar yeniden yayınlanan ve başrolünde yer aldığı Aşk-ı Memnu'yu izlediği öğrenildi...

Takip Et:

Koronavirüs salgını sebebiyle evine kapanan Beren Saat’in, 2008-2010 arasında başrolünü oynadığı, Kanal D’de tekrarı yayınlanan ve reyting rekoru kıran Aşk-ı Memnu’yu her gün hiç kaçırmadan izlediği ortaya çıktı. Beren Saat’in canlandırdığı unutulmaz Bihter karakterinden en çok etkilenen kişi ise eşi Kenan Doğulu. Ünlü popçu “Beren’i her gün izledikçe oyunculuğuna hayran kalıyorum” dedi.

Beren Saat, ikon haline gelen karakteri Bihter Ziyagil hakkında “Bihter’in değişken halini özlüyorum. Çok renkliydi. Ruh hali sürekli dönüşüyordu. Beni eğlendiriyordu. Hayatımın önemli bir karakteridir, ondan çok şey öğrendim. Bihter’in histeri krizi geçirdiği bir sahnem vardı. Bütün günümü etkiledi. Uykumu, tepkilerimi, kimyamı değiştirdi. Hayatımda yaşamadığım bir şeyi Bihter üstünden yaşadım, inanılmazdı. Çekimlerde bir gün bile ‘Bu sahneyi çekmesek mi, o elbiseyi giymesem mi?’ demedim. Hayatımda Bihter kadar dekolte giymem, makyaj yapmam, onun gibi davranmam. Ama Bihter’i oynamayı çok sevdim. Çünkü o edebiyatın çok özel bir kadın karakteri. Her uyarlamasında ortalığı sallıyor.” ifadelerini kullanmıştı.