Beren Gökyıldız, Çocukluk dizisinde en dikkat çeken isim oldu!

Takip Et:
Beren Gökyıldız, Çocukluk dizisinde en dikkat çeken isim oldu!
Beren Gökyıldız, Çocukluk dizisinde en dikkat çeken isim oldu!

Magazinn / Ayrıntı – Geçtiğimiz Cuma akşamı ilk kısmı yayınlanan Çocukluk dizisi Fox TV ekranında alaka bakmıştı. Bay Yanlış’ın final yapmasının ardından başlayan dizide cemiyetsel bir mevzu işleniyor… Çocuklara yuva sağlayan Mahir Boztepe’nin onları iyi ailelere kavuşturma mücadelesinde yaşadıkları ekrana geliyor.

Erdal Beşikçioğlu, Burcu Özberk, Beren Gökyıldız ve Kübra Süzgün’ün başrollerinde yer aldığı dizinin ilk kısım reytingleri de fena değildi… Ancak hem mevzusu hem de verdiği iletileriyle Çocukluk dizisinin önümüzdeki haftalarda çok daha iyi reyting neticeleri alması bekleniyor.

Dizinin 2.
Beren Gökyıldız’ın canlandırdığı Mavi’nin yeniden haklı çıktığı bir sahne var ki, izleyicileri çok etkileyecek. Dodo’yu bir aileye veren Mahir Boztepe, Mavi’nin ihtarını dinlemiyor.

Mavi, dinlemiyor ve Dodo’yu alan ailenin evini sanki basıyor. Dodo, harap bir halde. Mahir Boztepe afallamış, Mavi ise kaygılanmakta ne kadar haklı olduğunu gösteriyor. Dizide Beren Gökyıldız’ın öne çıkan bir performansı ve öyküye eforlu bir tesiri var.
kısmından 2. fragmanı videoda seyredebilirsiniz.

.