Magazin

Bensu Soral ve Hakan Baş evliliğinde kriz çıktı!

2015 yılında tanışıp aşk yaşamaya başlayan Bensu Soral ve Hakan Baş çifti, geçen yıl  gerçekleşen görkemli bir törenle evlenmişti.

Çiftin yakın çevresinde konuşulanlara göre; daha önce de kıskançlık yüzünden kavga eden ikilinin  bu kez daha büyük bir tartışmaya tutuştu. Gergin günler geçiren ikilinin sosyal medya hesaplarından uzun süredir birbirleri ile ilgili paylaşım yapmamaları da dikkat çekti.

Bensu Soral, en son 14 Şubat Sevgiler Günü’nde eşi ile paylaşım yaparken Hakan Baş ise 23 Mart’ta eşinin doğum gününü kutlamak için paylaşım yapmıştı.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu