Medya

Bensu Soral, evlendikten sonra oyunculuğu bıraktı mı?

‘İçerde’ dizisi ile büyük bir çıkış yakalayan Bensu Soral ve geçtiğimiz yıl evlendiği eşi Hakan Baş, yurt dışı tatillerini bitirerek ülkeye döndü. Ayaklarının tozu ile yakın arkadaşları Murat Dalkılıç’ı dinlemeye giden ünlü çiftten Bensu Soral konser hakkında “En az Murat kadar biz de heyecanlıyız. Çok güzel bir akşam olacağını tahmin ediyoruz. Merakla bekliyoruz.” dedi. Hakan Baş ise “Murat’ı her sene Harbiye’de izlemeye geliyoruz. Çok sevdiğimiz bir kardeşimiz. Bugün onunla eğleneceğiz.” yorumunda bulundu.

Murat Dalkılıç’ın ‘Neyleyim İstanbul’u şarkısının kendileri için çok özel olduğunu ifade eden Soral’dan sonra Baş, ünlü popçunun düğünlerinde ‘La Fontaine’ şarkısını seslendirdiğini hatırlattı.

“İÇİME SİNEN PROJEYİ BEKLİYORUM!”

Uzun süredir ekranlarda yer almayan ve son olarak ‘Organize İşler 2 Sazan Sarmalı’ dizisi ile beyazperdede olan güzel oyuncu, “Evlendikten sonra oyunculuğu bıraktınız mı?” diye sorulmasının üzerine “Asla bırakmadım. Zaten Hakan da bu konuda bana çok destek oluyor. Çok istiyorum, dizi de çok istiyorum. Ama içime sinen projeyi bekliyorum. İnşallah içime sinen bir proje olduğunda ben de ekranlarda olmak istiyorum.” yanıtını verdi. Soral, gelecek sezonda ekranlarda olmayacağını da söyledi.

 

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu