Bensu Soral, “En Büyük Destekçimdir.”

Takip Et:
Bensu Soral, “En Büyük Destekçimdir.”
Bensu Soral, “En Büyük Destekçimdir.”

Ünlü oyuncu Bensu Soral, karantina döneminde evinin duvarlarına çizdiği fotoğraflar büyük alkış toplamıştı. Hayalinin sergi açmak olduğunu açıklayan Bensu soral,  “Sergi açmak çok istiyorum” diye konuştu.

Oyuncu Bensu Soral, geçtiğimiz gün eşi Hakan Baş ile beraber Bebek’te görüntülendi. Mekan çıkışı muhabirlerle sohbet eden Soral, gelen sualleri cevapladı.

Bensu Soral Eşi Hakan Baş’a Hoş İfadelerde Bulundu!

Bensu Soral-Hakan Baş Çiftinden Çocuk Açıklaması!

Oyuncu Bensu Soral, geçtiğimiz gün eşi Hakan Baş ile beraber Bebek’te görüntülendi.
Dostlarıyla buluşan çift, bir mekanda yemek yiyip, sohbet etti. Çıkışta muhabirlerin suallerin cevaplayan 29 yaşındaki Soral, eşinin en büyük sponsoru olduğunu açıkladı ve “Hakan iyi bir projede yer almamı benden daha çok istiyor” dedi.

Bensu Soral, "En Büyük Destekçimdir."

Bensu Soral Kimdir?

Bensu Soral, “En Büyük Sponsorumdur.”

Ünlüler evde kaldıkları zamanı iyi değerlendirip takipçilerine önayak olmaya devam ederken O adlardan bir  taneside galibiyetli oyuncu Bensu Soral, pandemi döneminde evinin duvarlarına çizdiği fotoğraflar büyük alkış topladı.
Hem çizim, hem heykel hayallerim var” diye konuştu. Çocuk sualleri karşısında Soral, “Daha zamanımız olduğunu düşünüyoruz” dedi. Dostlarıyla buluşan çift, bir mekanda yemek yiyip, sohbet etti. Çıkışta muhabirlerin suallerin cevaplayan 29 yaşındaki Soral, eşinin en büyük sponsoru olduğunu açıkladı ve “Hakan iyi bir projede yer almamı benden daha çok istiyor” dedi.

Geçtiğimiz haftalarda tatilde kaza geçiren ve omzunda yırtık bulunan Soral, kolundaki askıdan kurtuldu.

Takipçilerini merakta bırakmayan Bensu Soral, “Merek edip arayan soran herkese çok teşekkür ederim. spor sakatlanmasından dolayı omzumdan minik bir operasyon geçirdim.