Medya

Benim ne söylediğim önemli! Bensu Soral’dan güçlü bir duruş!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Ünlü oyuncu Bensu Soral, uzun zamandır ekranlardan uzakta. İçerde dizisinden bu yana yeni bir dizi uyuşması yapmayan oyuncu, şimdi de pandemi bilinmeyenliğine takıldı.

Organize İşler Sazan Helezoniyi adlı filmde zaferli performansı ile büyüleyen, son olarak Mest-i Aşk adlı yapımda yer alan oyuncu, yeni sezon için rastgele bir projesinin olmadığını tekrarladı. Oyuncu, pandemi sebebiyle önümüzdeki günler hakkında bir fikrinin olmadığını ve beklemede olduğunu açıkladı.

Eşi Hakan Baş ile akşam yemeğinden sonra görüntülenen oyuncu, şık elbisesi ile dikkatleri çekti.
Umarım her şey hoş olur da biz yeni işlerimize başlarız. Ama tabii şu an hiçbir şey tasarlayamıyoruz. Yarınımız belirli olmadığı için” biçiminde konuştu.

Eşi Hakan Baş ile ilişkisinde pozitif anlamda değişen çok şeyin olduğunun altını çizen oyuncu, eşinin sektörü mükemmel bildiğini ve fikirlerine değer verdiğini açıkladı.

“Benden daha çok istiyor iyi bir projede yer almamı” biçiminde konuşan Bensu Soral, “Günün sonunda benim ne istediğim ehemmiyetli” diyerek de son sözü kendisinin açıkladığını andırdırdı.

Fotoğraf mahareti ile de öğrenilen ünlü oyuncu, sosyal medyadan evinin duvarlarına yaptığı fotoğrafları paylaşmış ve büyük alaka bakmıştı.
Oyuncu artık, evinin duvarlarını da çizmediğini sözlerine ilave etti.

Omuzundaki rahatsızlığın gün geçtikçe düzeldiğini anlatan Bensu Soral, gün fazla fizyoterapi baktığını ve pilates yaptığını açıkladı.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu